Püsimeik

Tehnoloogia, mis tätoveeringu aluseks pandud, on tattoo. Protseduur arvestab ette värvainete manustamine naha sisse. Meik, tehtud tattoo tehnoloogia abil ei loputa, ei kulu maha ja jääb näol mitmeaastate jooksul.

- Loe edasi -

Püsimeigi abil saab lahendatud nahaärrituse ja pooride ummistuse probleem dekoratiivkosmeetika tõttu.

 • Püsimeik lubab luua kulmude vormi, mis harmoneerub formaadi ja värvi poolest kliendi näotüübiga.
 • Kui on nähtav huulte asümmetria ja nende kontuur pole selgelt nähtav, siis püsimeik korrekteerib neid huuleehituse eripärasid. Protseduuri abil saab neile anda täiustatuma loomuliku tooni.

Püsimeik ei oma tüsistusi. Ühekordsete steriilsete nõelte ja materjalide  ning ka protseduuri läbiviimine kosmetoloogilise kliiniku tingimustes garanteerib infektsiooniliste tüsistuste puudumise nagu ka hepatiidi ja HIV infektsiooni nakatumise. Kvaliteetsete värvainete kasutamine garanteerib pikaajalise effekti ja protseduuri ohutuse tervisele üldiselt ja nahaseisukorrale peaasjalikult.
Ideaalne on ühendada püsimeik huulte kontuuri plastikaga. Sellisel moel võib teha püsimeigi huultele, laugudele ja isegi kulmudele. Pigemndi värvus võib olla einev. Nii näiteks, püsimeigiks kasutatavate materjalide tootjad pakuvad paletti, mis koosneb 80-100st toonist. Laugude ja teiste kehaosade püsimeik rõõmustab teid mitte vähem kui 3 aastat. Kvaliteetse lähenemise korral protsessile võib seda aega pikendada kuni 5 aastani.

Eksisteerib arvamus, et püsimeik – see on valus. Tõepoolest, protseduurid on seotud ebamugava tundega. Kuid nende jõud on märgatavalt liialdatud. Sel juhul, kui teil on madal valulävi, võib püsimeigi protseduuri viia läbi kohaliku tuimestusega. Huultele – kreemtuimestus.

Tatöveering – protseduur, mis lubab kaunistada mitte ainult teie nägu, vaid ka lahendada mõned probleemid kehanahal. Näiteks, varjata arme ja korrekteerida rinnanibu areooli peale plastikat.

Püsimeigi variandid
Täna võib antud protseduuri jagada kaheks osaks. Esimene neist – naturaalne, teine- dekoratiivne püsimeik. Esimesel juhul saavvutatakse maksimaalne sobivus loomulik suuruse ja näojoontega inimese näos. Teisel juhul luuakse näoilme, mis on juba jumestatud. Lõpetuseks märgime, et püsimeik on tervisele täiesti kahjutu. See tehakse epidermise tasemel ega puuduta naha sügavaid aluspindu. Püsimeigi puhul kasutatakse naturaalseid pigmente.

- teksti peitm -

Aparaadi kosmetoloogia- see on erinevate kosmeetika kuju, mis korraldatakse spetsiaalse riistvara abil. Aparaadi kosmetoloogia kasutamine korraldatakse, et täiustada effekti protseduuritest, ning erinevate kosmeetikaainete manustamiseks naha sisse.

- Loe edasi -

Teemant mikrolihvimine

Teemant mikrolihvimine – see on naha lihvimine teemantotsikute ja vaakum imemisega. Viiakse läbi näol, kaelal, büstiil ja teistel kehaosadel olenemata nahatüübist ja soovitatakse: venituste ja paksenenud armide puhul epidermise ülemistel kihtidel, tuhmunud nahatooni, pooride ummistuse, pigmendi laikude, ealiste muutuste, akne ja postakne ( sealhulgas mustpeade armide) korral.

Ultraheli puhastus

Näo ultraheli puhastus – see on näopuhastuse protseduur ultraheli abil, mis laseb puhastada näonaha sügavuti määrdumisest, lõhenenud rakkudest, naharasvast, rasvkudede ummistusest ja komedoonidest. Selline puhastusmeetod on valutu ja, erinevalt mehhaanilisest meetodist, ei jäta nahale nähtavaid jälgi – punetust ja  turset. Ultraheli puhastust viiakse läbi nagu näol, nii ka õlgade ja selja piirkonnas. Keskmine protseduuri kestvus: 15-20 minutit.

Ultraheli massaaz

Ultraheli massaaz – aparaadi meetod, mille aluseks on kõrgesageduliste võngete toime.  Ultrahelimassaazi vajalikuse näitjad näol: kortsud, mustpeahaigus, dermatiit, lontivajuv, lodev nahk, " teine lõug". Ultraheli massaazi vajalikuse näitajad kehal: tselluliit, rakkude ja naha elastsuse vähenemine.

Ioon mesoteraapia

Ioon mesoteraapia – see on madalvoolu ühendamine ilma süstide ja selle abil nahka sisestavate ravi ja kosmeetiliste vahendite puudumine, mille abil luuakse depo aktiivsed ained, mis toimivad 1 – 12 ööpäevani. Elektroodide abil manustatav  galvaniseeritud madavool ja vähepingelisus, toniseeb rakke, veresooni tugevdav effektiivsus, normaliseerib vereringlust kudedes ja ainevahetust rakutasemel, mis parandab nahavärvust ja tõstab selle toonust. Kosmeetiline vahend, mida kasutatatkse üheaegselt ioonfreesiga, koguneb probleemsesse alasse ja ostab oma pikaajalist positiivset mõju.

- teksti peitm -

Aparaadi mesoteraapia

Meie kontor on meil hea meel pakkuda Teile järgmisi teenuseid: teemant mikrolihvimine, D'Arsonval, ultraheli puhastus, ultraheli massaaž ja ionic mesoteraapia.

- Loe edasi -

BioEvolution Re-Vitalize ( Microneedle Mesotherapy)

Toode Bioevolution Re-Vitalize on loodud spetsiaalselt selleks, et maksimaalselt rahuldada naha vajadused hädavajalike elementide suhtes.

Blue Concept – Hüaluroonhape 3% ja peptiidid. Hüaluroonhappe kõrge sisaldus Meso Re-Vital tõstab niiskus ja elastsustaset naharakkudes, omab tugevat liftingeffekti, stimuleerib loomulikku kollageeni tootmist, vähendab kortse.
Pink Concept – Keeruline Q10 ja aminohapete kooslus. Hetkeliselt varustab naha toitainetega. Naturaalne aantioksüdant. Omab pikaajalist noorendavat effekti.

Green Concept – Sojaekstrakt, aminohapped. Hoolikalt valitud koostisainetega kooslus loob pikaajalise SPA värsendava effekti, kaitseb ümbritseva keskonna kahjulike mõjude eest  ja toidab sügavalt. Isegi kõige tundlikum nahk muutub siledaks ja terveks.

Meso Re-Vital on toodetud Saksamaal MT Dermi firma poolt. Töös kasutatakse ühekordsete kassettide patendeeritud süsteemi.

- teksti peitm -

Kaasaegne bikini-disaini järgib sama vana kui maailm, eesmärgid - suurendada seksapiil ja rõhutada ainulaadne pilt. Intiimne juuksed on ilusad. Samas see vastab hügieeni ja intiimne alad, hoolitsetud bikiini-piirkond võimaldab omanikule tunda enese mugavalt.

Biotattoo «Mendi»

Nimi "Mandy", tõlgitud Hindi - "maalikunstis keha." See disain muster, mis tekkis umbes 5000 aastat tagasi Vana-Egiptus, kus Cleopatra ja teised naised privilegeeritud klassi võistlesid kaunistamiseks keha.

- Loe edasi -

12 sajandil kinnitus Indias ja Kesk-Aasia maades see traditsioon. Meie päevil on mendi pealekandmine leidnud laialdast kasutamist kogu maailmas ja on eriti populaarne Euroopa maades. Hennajoonistega katavad ennast julged isiksused, kes ei karda eksperimenteerida, nagu ka paljud tähed ( Demi Moore, Madonna, Naomi Cambpell, Drew Barrymoore, Jessika Alba, Beyonce ja teised).

Viimasel ajal on mendi väga populaarne Euroopa maades, nagu ka showtähtede hulgas!
Mendi – see on aktuaalne, moodne, ebaharilik, valutu, seksuaalne j a mis peamine, Te saate ise otsustada, kui kauaks soovite joonise oma kehale jätta ( 7-st kuni 21 päevani!)

Mitmete tuhandete aastate vältel on naised oma tundeid väljendanud, värvides ennast. Esialgselt olid nahajoonised maagilise tähendusega. Nad näitasid kuuluvust kindlasse gruppi või olid kehakaunisttuseks erilisel puhul. Nüüd on iidsest rituaalist kujunenud uus kaasaegne kult!

See moodne "aksessuaar" on kohane erinevatel üritustel, pidudel, vastuvõttudel ja teemaõhtutel.
Hennajoonis on ajutise iseloomuga ja lubab muuta pealekantud motiivi ja joonise asukohta sõltuvalt perenaise tujust ja soovist! Valitud motiiv ei jõua tüütuks muutuda, see pole vähetähtis eelis, eriti naiste jaoks :)

Mehendi pealekandmis põhjuseks võib olla pulm, lapse sünd või mõni tähtis sündmus elus! Tihti soovivad kirjanduslikku joonist idamaade tantsuga tegelevad naised nagu ka erinevad show-ürituste jaoks. Neiud kannavad kõhul eromendit – joonist kõhukesel, szuurseid muster-sõlmi puusal, sümbol kannikatel, intiimses bikiinitsoonis, et üllatada oma kallimat ja mitmekesistada seksuaalelu.

Bio-tattoo

Kellel pole soovi kasvõi kord elus olla keegi teine!? Soovitavalt ilma liigsete jõupingutusteta ja kiiresti. Mis ikka, see on täiesti reaalne!

"Biotattoo" – või "ajutine tatöveering" – kujutab endast trükitud joonist, mis on pealekantud spetsiaalset hennat kasutades, mis püsib nahal umbes kolm nädalat aegamööda helenedes.

Hennamustrite kehalekandmine – kunst, mis oli teada juba Muistses Egiptuses, kuid Indias ja Kesk-Aasias on see saavutanud täiuslikuse. Siin kujunes välja palju traditsioone henna kasutamisel juuste, küünte, naha värvimisel, keeruliste looduslike ja abstraksete ornamentide kandmisel kehale, mis on iseloomulikud india ja araabia kultuuridele. Jooniste saladused anti edasi vanema põlvkonna naisesindajatelt noorematele naistele, väljumata klannidest. Sellega on seletatav fakt, et see tehnika, mis on laialdaselt levinud Põhja-Aafrikas ja Aasias, Marokkost Indoneesiani, jäi väheuurituks ja peaaegu esoteeriliseks. Jooniseid peeti kaitsvaks, maagiliseks ja seksuaalseks. Kõige tihemini kaunistati käsi ja päkkasid: muide, just nendes kohtades on nahk kuivem ja õhem, seal püsib henna kõige kauem. Rahvad, kes on  hennaga tuttavad, kasutasid seda tihti desinfektseeriva vahendina ja dermatoloogiliste ja luuhaiguste ravimina Erilisel moel puhastatud hennapulbrit soovitati isegi vahendina peavalu vastu.

Hennat teati Euroopas vähe – võimalik, pulbri värvivate omaduste püsimatuse pärast, mis ei kannata mitmekuulist transporteerimist, nagu ka religioosete ja kultuuriliste eripärade tõttu. Kuid praegu, kui huvi vanaaegsete kehakaunistuste vastu kasvab, algab "ida" stiili biotatöveeringu väljatöötamine; selle populaarsus kasvab tänu ohutusele, ekoloogilisusele ja lõuks kättesaadavuse poolest. Tihti tehakse ajutist tatöveeringut kui "proovi" enne püsitatöveeringu tegemist – viies peale sama joonise samasse kohta; ja ka maksumus võrreldes püsitatöveeringuga on kümneid kordi odavam. Kuid tihemini kasutatakse "bio-tattood" kui eneseväljendusvahendit, joonides alla oma individualsust ja – vahel- ka ekstravagantsust. On olemas kolm peamist hennaomadust:

 • joonis
 • värviline tattoo
 • kristallne tattoo kasutades Swarowski kristalle

- teksti peitm -

Antitselluliidi aparaadi programmid

Me pakume Teile mitte ainult protseduurid infrapunase tekiga, vaid lihase elektroniline stimulaator ja lümfodrenaaži

- Loe edasi -

Infrapuna tekk – Infrared BodyShaping

Veretsirkulatsiooni aktiviseerimine nahakattes sügava soojenduse abiga viib nahapooride laienemise ja puhastumiseni. Eemalduvad surnud rakud, nahk muutub siledaks, pinguldunuks ja elastseks. Tugeva higieraldumise tulemusena avanevad isegi need poorid,mis ei funktsioneerinud mitmeid aastaid. Toimub naha puhastamine, mis on vajalik kosmeetiliste protseduuride läbiviimiseks. Eemaldatatkse rida nahahaigusi; mustpea lööve, vistrikud, nõgeslööve. Paraneb näo värvus, kortsud silenevad, nahk näeb noorem välja.

Haavad ja armid, isegi kolloidsed, nahal pehmenevad, real juhtumitel isegi lagunevad. Väheneb ebameeldivate lõhnade tase, mida eraldab nahk. Väheneb tselluliit.

 • Sihikindel toime individuaalsetes "probleemtsoonides", parandamine ja taastamine algse nahastruktuuri saavutamiseks.
 • Kõhnumine
 • Tselluliidist vabanemine ( "apelsiinikoore" effekt)
 • Veninud naha taastamine peale rasedust või peale olulist kaalukaotust
 • Nahale pingulduse pakkumine
 • Valu vähendamine reumaatiliste vaeguste korral
 • Lihaste ülepinge vähendamise effekt
 • Organismi üldise toonuse tõstmine
 • Ainevahetuse ja šlakiväljutamise effekti aktiveerimine
 • Seedimise parandamine
 • Üldise närvilisuse vähendamine
 • Organismi vastupanuvõime suurendamine
 • Vereringluse aktiivsuse võimendamine
 • Menstruaalvalude vähendamine

Elektrostimulatsioon

Elektrostimulatsioon – see on elektriimpulsside mõju inimesel lihastele ja nahale. Elektrostimulatsioon on vajalik, et tugevdada vereringlust, ainevahetusprotsesse, mis toimuvad kudedes ja aidata kaasa kõhnumisele, nagu ka muskulatuuri tugevdamisele. Isegi kui kliendid pole spordiga tegelenud, siis elektrostimulatsiooni abiga saavad nad tugevdada mistahes kehamuskleid, oluliselt kahandada kaalu ja vabaneda vihatud tselluliidist. Lõppkokkuvõttes, elektrostimulatsioon on vajaliktäiusliku keha formeerimiseks.

Lihaste elektrostimulaator BodyMaster annab tõepoolest fantastilisi tulemusi ideaalse keha täiustamise osas. Seejuures säilivad tulemused suhteliselt kaua. Kliendid, kellel pole võimalik, puudub jõud või aeg fitnesiga tegelemiseks, saavutavad tulemusi isegi paremini, kui traditsioonilise spordiga tegeledes.

- teksti peitm -

Antitseluliidi programmid ATACHE

Vabaneda tselluliiti, šokiteraapia, tõste- ja elastsuse.

- Loe edasi -

CELLU-ATTACK

šokiprogramm vähendamaks ja ravimaks tselluliiti. Viimase põlvkonna koostisainetele tänu, vähendab programm rasvkudesid, suurendab niiskuse äravoolu ja lünfidrenaazi.
Suuremaks resultatiivsuseks soovitame ühendada Infrared BodySlimminguga.

BODY LIFTER

Figuuri skulptor – revolutsiooniline liftingprogramm toonuse, pingulsuse ja naha  elastsuse tõstmiseks, sügavalt seda niisutades modellerib figuuri  ( soovitatakse peale dieeti, rasedust, rasvaimu jne) Programmis on kasutatud viimase põlvkonna eksklusiivseid koostisosi, mida soovitab ja on välja töötanud ATACHE laboratoorium. Suuremaks resultatiivsuseks soovitame ühendada Infrared BodySlimminguga.

- teksti peitm -

Professional programmid näohooldus Atache

Unikaalne ja uuenduslik professionaalne programme ülemaailmses võitluses vananemise ja pikendada noorusliku naha jume.

- Loe edasi -

EXCELLENCE 40+

Maailma esitlus 2013, põhineb Nobeli preemial 2009

Kromosoorne nahavananemise ravi aeglustab raku vananemist kromosoom telomeer abil, stimuleerib telomeraazi tootmist. VITASOURCE kaitseb ja taastab dnk rakke. PHYTESSENSE POLYHERB taastab naharakkude funktsioneerimise, niisutab rakutasandil. SK-INFLUX, AQUA-OSMOLINE, LIFTONIN-XPRESS, kalamarja ekstrakt tugevdavad rakuvälist maatriksit ( kollageen, elastaan, hüaluroonhape). C vitamiin, tsingisool, mageesium ja kaltsium, mereelastaan ja looduslik kollagee, PROCOLL-ONE.

RETINOL

Proffesionaalne programm intensiivse mõjuga kortsudele ja ealistele muutustele. Innovatsioon : kombineeritud koosmõju puhta reninooli ja koeensüüm Q10 nanotehnoloogia tasemel. Aktiivsete koostisosade suurem imendumine tagab kõrge resultatiivsuse. Kortsude intensiivne ravi. Kollageeni sünteesi stimulatsioon. Keratiniseerimisprotsessi normaliseerimine. Aktiveerib rakkude energilise potensiaali, tagades nende normaalse funktsioneerimise. Sisaldab optimaalset kogust Retinoli ja Q10. Ei oma nahatüübile vastavaid vastunäidustusi.

LIFT THERAPY

Pole analooge Euoopa turul sellele liftingprotseduurile. GATULINE konsentraat : see on uus modeleeriv koostisosa, mis stimuleerib looduslikke pinguldavaid omadusi. Genistein: sooja isoflavoonid juhivad rakuuuendusi, stimuleerivad kollageeni töötlust, hoiavad ära naha vananamise. Hüaluroonhape ( kõrge ja madal molekulaarmass): esiindatud LIFT THERAPY valemis, kuna esimene töötab naha väliskihtides, teine aga sisekihtides. See  tagab niisutuse kogu nahastruktuurile.
ESSENSKIN ( eriline koostisosa kaelanaha pinguldamiseks): täiendav kaltsiumi ja aminohapete allikas, mis on vajalik saatmaks sünergilist reaktsiooni kaltsiumi ühendumisel a-hüdroksimetoniini ja homotauriini vahel.

SOFT DERM

Soft Derm – retseptuuride väljatöötluse kõrgeima taseme tulemus, aroomide ja kosmetoloogiliste vahendite tekstuur. Liini on sisse lülitatud unikaalne "hüpotermiiniline" vesi, ravimaks naha tundlikust, kupiroosi ja kuivuse vastu. Intensiivne taastamine. Kaitse ja niisutus. Peale koorimist hooldus. Reljeefi tasandamine.

OILY SKIN

ATACHE, teadusliku kosmetoloogia liider, pakub uuenduslikke sebolregulaatoreid – sebokliaari ja evermati, mis on välja töötatud effektiivseks raviks ja lahendamaks probleeme rasvase naha ja akne korral. Tsink RSA, salitsüülhape, alantoonhape, kloorgükdidiin-diglikonaat. Rasvakudede töö reguleerimine, rasvase naha sügavpuhastus ja balans, andes sellele värskuse, hoolitsetuse ja terve jume ( Anti age+Antioxidant). Bisabolol, laktobioonhape, tsingi oksüüd, Evermat, Seboklir, aaloe, pantenool, kaprilol,  glütsiin.

DESPIGMEN

ATACHE laboratoorium pakub kõrgee resultatiivsusega depigmenteerivat teraapiat+ ANTI-AGE programmi, mis teeb ta maailmaturul liidriks. Aluseks on pandud inimorganismi raskete bioloogiliste protsesside, mille tulem on pigment, uurimistulemused. Glabridiin pärsib melaniini, mis vastutab nahavärvuse eest,  sünteesi. Antioksüdantse ja põletikuvastase tomega 270 korda aktiivsem, kui askorbiinhape, 60 korda aktiivsem, kui kojihape.

C VITAL

ATACHE laboratoorium sai Grand Prix profesionaalse programmi C VITAL  eest, mis hooldab näonahka, proffesionaalsel konkursil "Parim teraapiline tehnoloogia vananenud naha hooldamisel" nominatsioonis " Parim kosmetoloogiline preparaat nahahoolduses". Eksklusiivne retseptuur naturaalsetest antioksüdantidest ja lamillaarne vedel-kristall struktuur – ATACHE innovatsioon- tagab koostisosade sügavuti sisenemise, mis on suunatud kollageeni väljatöötamiseks ja teie naha noorendamiseks, kinkides nahale terve ühtlase värvi. Teraapia kõrge effektiivsus – see on ATACHE toote kvaliteedi tulemus.

- teksti peitm -

Tere tulemast, esteetika kabinet Belleza Piel tervitab Teid!

Meil on hea meel pakkuda Teile suurt kosmeetika teenuste valikut ja suurepäraseid spetsialisti.

- Loe edasi -

Pakkumised
Excellence
Bio tattoo "Mendi"
Näohooldus